עליי

           טיפול מיני רגשי, טיפול זוגי, אהבה ומין

שמחה שבאתם, אני פה בשבילכם

ג'ודי בת 45 נשואה בפעם השנייה 16 שנה, אמא.

אני דו מינית (פאנסקסואלית) שמתאהבת באופי, באדם, בלי קשר למין שלו/ה

המסע שלי למיניות התחיל כילדה: התאהבתי בכל דבר שזז, היו לי רעיונות משלי ולא הסכמתי לקבל את התפיסות המיניות לגבי נשים, וגברים כאקסיומה שאין לערער עליה.

הנושאים שמעסיקים אותי הם: חוסר חשק מיני, עודף חשק מיני, צורך באינטימיות, פחד ממנה, ואיך מתמודדים איתה. בושה, אשמה, משקל גוף, דימוי גוף, מיניות נשית,  מיניות בריאה בקרב בני נוער ובקרב ההורים .

ליבידו, כאב, פחדים להתקרב, זוגיות, חופש, קנאה וכלא זוגי, פחד ממין, פחדי חדירה, כאבים בפיזי- כאב בחדירה, כאב בדגדגן, כאב רגשי בכניסה לאינטימיות ובתוכה, זוגיות פתוחה, השבת התשוקה המינית בזוגיות ארוכה, בנישואים, ו/או יצירת תשוקה חדשה. כעס ככלי מעורר מינית בזוגיות.

מה שהביא אותי לעסוק בתחום המיניות הבריאה היא התבונה המינית שלי (שהייתה שם מילדות) ואהבתי למין, לזוגיות, להבנת הלב השבור ויכולתי הבלתי מוסברת לרפא מינית במילים ובאנרגיות.

השוני שלנו הוא זה שמגדיר אותנו ולא ההתיישרות שלנו לאותו הקו,

המין מבטא את האופי האלוהי שלנו, את המסע שלנו בעולם הזה ולמה כל זה קורה, לממש את נשמתנו.

שום דבר לא קורה סתם, וגם אם החיים קורים סתם ובסוף אנחנו מתים סתם, למה אנחנו נשאבים כל הזמן אל הרוחני? אל האלוהות, התפילה, הבקשות? כמהים לחיבור אלוהי רק לרגע, להרגיש אהבה לפתוח את הלב, לתת אמון, להיפגע, למה כל אלו קיימים? מה אנחנו לומדים? איך אנחנו לא מוכנים לחיות את חיינו? לריק.

מחפשים מימוש עצמי, נהנתנות, עונג וגם אבל וכאב, מריבות, סכסוכים עצמיים וגבולות- משחר ילדות, מחפשים את הגבולות כדי להיות באמת חופשיים, כדי לשכוח מה למדנו, רוצים לשכוח כדי לחזור להיות ילדים, רוצים ילדים כדי לפתוח את הלב לנתינה, כדי להביא את עצמנו שוב לעולם, כאותה משפחה שאנחנו בוחרים, ושוב פוגשים את עצמנו כילדים ללא גבולות מיניים- אז מגיעות שאלות חדשות לגבי מה אנחנו מעבירים הלאה אליהם- ומרפאים את עצמנו כאותם ילדים שהיינו ומעצבים את מיניותנו מחדש כי שכחנו כבר להיות מיניים. בכל אלה כדאי לטפל, אחרת ניתקע עם חוסר תשוקה לעצמי ולבן/ בת זוגי והמיניות שלנו תגווע ותמות

הכל מתחיל מאדם וחווה (כך קראנו ב"בראשית"למרות שלילית הייתה שם קודם) הכל מתחיל מדיאלוג, הכל מתחיל באינטראקציה, ביצירה, ברעיון, בהגשמת חלום, מה החלום שלך? מה הפנטזיות שלך?

את חיי הבוגרים התחלתי כשאיבדתי את אימי בגיל 20, עזבתי את הארץ ל4 שנים, התחתנתי וגרתי בבוסניה, קרואטיה, איטליה ובהולנד פגשתי לראשונה בפתיחות מינית: ניצלתי כל רגע כדי לחקור וללמוד מיניות. ביקרתי מקומות רבים מאוד בדרך: כל מקום היווה לי השראה ללמידה של מיניות של אותו מקום (ובפעם הראשונה הבנתי כמה סגירות מינית מביאות הדתות מכל הסוגים, גם בארץ כמובן)

למדתי וחזרתי הביתה 

כאן נרקם החזון: ללוות אנשים ליצירת פתיחות מינית ורגשית בחייהם

רקע לימודי:

  • • לימודי מיניות- עיוני ופרקטיקה "המרכז להסברת מיניות האדם" שנים: 2003-2005
  • • "חופש להיות" ורדה דרור- לימודי רגשות ורוחניות- 2003-היום. 16 שנה
  • • דמיון מודרך -"מח אחד" 2012-2014
  • • אנדרו ברנס- אורגזמה אנרגטית-2014
  • הילינג 2017-2018
  • חינוך למיניות בריאה בקרב בני נוער והורים 2019-2020- מרגנית ארז

במסגרת ההתמחות שלי במיניות ורגשות זוכה ללוות ולהנחות במגוון רחב של נושאים:

מסיבת רווקים/ רווקות 
סדנאות 
טיפול זוגי/ יחיד 

סדנאות למיניות בריאה בקרב בני נוער והורים