נעים להכיר

           טיפול מיני רגשי, טיפול זוגי, אהבה ומין

שמחה שבאתם, אני פה בשבילכם

ג'ודי בת 44 נשואה 15 שנה בפעם השנייה, אמא.

(עם אישה, בעבר גם הייתי נשואה לגבר כ7 שנים) אני דו מינית (פאנסקסואלית) שמתאהבת באופי, באדם, בלי קשר למין שלו/ה

המסע שלי למיניות התחיל כילדה: התאהבתי בכל דבר שזז, היו לי רעיונות משלי ולא הסכמתי לקבל את התפיסות המיניות לגבי נשים, וגברים כאקסיומה שאין לערער עליה.

הנושאים שמעסיקים אותי הם: אינטימיות, פחד ממנה, ואיך מתמודדים איתה. בושה, אשמה, הפרעות מיניות, משקל גוף, דימוי גוף, מיניות נשית,  מיניות אצל מתבגרים ומזדקניםאהבה, לב, אינטימיות, חשק מיני, ליבידו, כאב, פחדים להתקרב, זוגיות, חופש, כלא, פחד ממין, פחדי חדירה, רגשות ככלי רוחני, האני הגבוהה, עזרה, כאבים בפיזי, כאב רגשי, תמיכה אינטימית, הכלה מינית, מגע. מגע כאהבה, חום מרפא, הילינג, צ'אקרות, שאמאניזם, עבודת האלה והגוףאלו הם ביטויים שמבטאים את עבודתי היום, בטיפולים וגם בערבי חברה.

מה שהביא אותי לעסוק בתחום הסקסולוגיה היא אהבתי למין, לאהבה ולזוגיות והחיים 

כי השוני שלנו הוא זה מגדיר אותנו ולא ההתיישרות שלנו לאותו הקו, המין מבטא את האופי האלוהי שלנו, את המסע שלנו בעולם הזה ולמה כל זה קורה ? ועוד שאלות קיומיות שעוזרות לנו לממש את נשמתנו.

שום דבר לא קורה סתם, וגם אם החיים קורים סתם ובסוף אנחנו מתים סתם, למה אנחנו נשאבים כל הזמן אל הרוחני? אל האלוהות, התפילה, הבקשות? כמהים לחיבור אלוהי רק לרגע, להרגיש אהבה לפתוח את הלב, לתת אמון, להיפגע, למה כל אלו קיימים? מה אנחנו לומדים? איך אנחנו לא מוכנים לחיות את חיינו? לריק- מחפשים מימוש עצמי, נהנתנות, עונג וגם אבל, כאב ומריבות, סכסוכים עצמיים, גבולות- משחר ילדות, מחפשים את הגבולות כדי להיות באמת חופשיים, כדי לשכוח מה למדנו, רוצים לשכוח כדי לחזור להיות ילדים, רוצים ילדים כדי לפתוח את הלב לנתינה, כדי להביא את עצמנו שוב לעולם, כאותה משפחה שאנחנו בוחרים

הכל מתחיל מאדם וחווה (כך קראנו ב"בראשית"למרות שלילית הייתה שם קודם) הכל מתחיל מדיאלוג, הכל מתחיל באינטראקציה, ביצירה, ברעיון, בהגשמת חלום, מה החלום שלך?

את חיי הבוגרים התחלתי כשאיבדתי את אימי בגיל 20, עזבתי את הארץ ל4 שנים, התחתנתי גרתי בבוסניה, קרואטיה, איטליה והולנד, ביקרתי מקומות רבים מאוד בדרך  למדתי וחזרתי הביתה לתת  מעצמי ולעצמי אהבה

כאן נרקם החזון: ללוות אנשים ליצירת פתיחות מינית ורגשית בחייהם

רקע לימודי:

  • • לימודי מיניות- עיוני ופרקטיקה "המרכז להסברת מיניות האדם" שנים: 2003-2005
  • • "חופש להיות" ורדה דרור- לימודי רגשות ורוחניות- 2003-היום (כ15 שנה במסע רוחני)
  • • דמיון מודרך -"מח אחד" 2012
  • • אנדרו ברנס- אורגזמה אנרגטית-2014
  • הילינג 2017

במסגרת ההתמחות שלי במיניות ורגשות זוכה ללוות ולהנחות במגוון רחב של נושאים:

מסיבת רווקים/ רווקות 
סדנאות 
טיפול זוגי/ יחיד